Įsiurbimo vožtuvų valymas – Aservisas – automobilių remontas Kaune

Įsiurbimo vožtuvų valymas

TSI / FSI / TFSI įsiurbimo vožtuvų valymas susmulkintais riešutų kevalais

Jei jūsų VW variklis turi tiesioginį įpurškimą, didelė tikimybė, kad laikui bėgant jūsų vožtuvuose susikaups anglies. Pirmiausia pastebėsite, kad gali įvykti nedidelis uždegimo sutrikimas arba nelygus važiavimas, o „Check Engine“ lemputė retkarčiais užsidegs. Kai pasidarys labai blogai, jūsų variklis prasiskverbs ir pastebėsite, kad prastai įsibėgėjate.

Labai blogais atvejais anglies gabalėliai gali nulūžti ir patekti per variklį į išmetamąsias dujas, kur įsitvirtina katalizatoriuje. Dėl mažyčio anglies gabalėlio jūsų katalizatorius gali perdegti, todėl ją reikės pakeisti kartu su variklio remontu.

Kas yra riešutmedžio smėlis?


Graikinio riešuto smėlio žaliava yra graikinio riešuto kevalas, kuris gaminamas ir sintetinamas griežtai tikrinant ir klasifikuojant bei atliekant kelis procesus sulaužius graikinio riešuto kevalą. Tai graikinių riešutų ekstraktas ir priklauso metalo poliravimo priemonei. Jis pasižymi dideliu kietumu, atsparumu aukštam slėgiui ir atsparumu dilimui, o paviršius yra mikroporuotas. Jis turi stiprią adsorbcijos ir nuotekų perėmimo galimybę, nėra korozijos ir taršos. Graikinio riešuto kevalas yra natūrali ir necheminė žaliava, todėl naudojant graikinių riešutų smėlį kaip abrazyvą, ruošinio paviršius nebus pažeistas, o naudojant graikinių riešutų smėlį automatiniam anglies nusodinimui valyti nepakenks variklis, valymo efektas yra puikus.

Kas yra anglies nusodinimas?

Prie variklio įsiurbimo angos, cilindro yra prisitvirtinę angliavandenilių olefino likučių, kai kuras variklyje sudega nevisiškai. Aukštos temperatūros sąlygomis jo likučiai virsta kietu juodu apvalkalu, vadinamu anglies nusėdimu.Kodėl reikalingas švarus anglies nusodinimas?

Anglies nusėdimas sumažins oro ir degalų santykį, sumažins variklio galią, padidins degalų sąnaudas, drastiškas variklio purtymas tuščiosios eigos būsenoje – visa tai labai pakenks varikliui. Taigi paprastai anglies nuosėdas turėtume valyti po kiekvienos 40000–50000 kilometrų kelionės.